DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite indir

CD ve DVD Sanal Sürücü Programı

DAEMON Tools, sanal sürücü oluşturabileceğiniz en güvenilir programlardan bir tanesidir. İnternetten oyun indirip oynayan kullanıcıların asla vazgeçemediği sanal sürücü programı.

Bilinen tüm disk imajlarını bağlama ve 4 adede kadar DT + SCSI + HDD aygıtı öykünmesi sağar. Optik disklerinizin imajlarını oluşturup düzenli olarak kataloglamanıza yardımcı olur. DAEMON Tools Lite optik disklerden, verilerden ve ses CDlerinden oluşturduğunuz veya var olan imajlarla çalışmak için idealdir. Sanal Sürücü oluşturup bağlamak istediğiniz imaj dosyasını seçmeniz yardımcı olacağı gibi doğrudan imaj kalıbı dosyalarına çift tıklayarak da Daemon Tools'un sizin için bu dosyaları açmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde zahmetsizce sanal diskler oluşturarak CD ve DVD imaj dosyalarınızı yazdırmanıza gerek kalmadan bilgisayarınızda canlandırabileceğiniz bir sanallaştırma yazılımıdır. Daemon Tools'u kullanarak ISO, NRG, CCD, CDI, MDS, BWT ve daha birçok imaj kalıp dosyasını Daemon Tools ile oluşturacağınız sanal bir diskin içerisine yerleştirerek çalıştırabilirsiniz.

DAEMON Tools, sanal bir sürücü ve optik disk yazma programıdır.

DAEMON Tools Lite YAPILAN YORUMLAR