Creed: Rise to Glory

Creed: Rise to Glory indir

Boks Oyunu Pc

Creed: Rise to Glory heyecanlı oyun yapısı ve yüksek kaliteli görüntüleriyle tam bir boks şöleni yaşamaya hazır olacağınız ücretli bir boks oyunudur. Dünyanın en zorlu rakipleriyle zorlu ve başa baş bir boks deneyimi yaşayarak mücadele edecek, antrenman yapacak, dövüşecek, inanacak ve bir Creed gibi kazanacaksın.

Windows 10 işletim sistemine sahip PC lerinize steam hesabınız üzerinden ücretli olarak indirip oynayabileceğiniz bu kaliteli pc oyunu ödediğiniz her bir kuruşun hakkını tam olarak size veriyor. Boks tutkunları için hazırlanmış kaliyeli bir yapım. Konsol oyuncuları tarafından oldukça fazla ilgi gören oyunda online olarak maçlar yapabiliyorsunuz.

Gişe rekorları kıran heyecan fırtınası Rise to Glory filminin sinema heyecanını tam olarak bilgisayar başında geçirin. Adın Adonis Creed, ring içinde ve dışında kendini kanıtlamaya çalışıyorsun. Dünyanın en zorlu rakipleriyle zorlu ve başa baş bir boks deneyimi yaşayarak mücadele edecek, antrenman yapacak, dövüşecek, inanacak ve bir Creed gibi kazanacaksın. Efsanevi Rocky Balboa ile antrenman yap, seni yıkıp boks zaferini yarıda bırakmak için sabırsızlıkla bekleyen ikonik dövüşçülere karşı değerini kanıtla

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i5-4590
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD R9 290X
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Creed: Rise to Glory BENZER İÇERİKLER
Creed: Rise to Glory YAPILAN YORUMLAR