Crack Attack

Crack Attack indir

Kutu Oyunu

Crack Attack, same game benzeri bir oyun 3 adet renkli kutuyu yan yana çevirerek üstüste yada yan yana getirmeye çalışarak eğlenceğiniz bir oyun.
Rakibinizin seviyesi yanar. Bunlar rakibinizin destesinin yüksekliğini gösterir. Kırmızı tepeye ulaştığında ve yanıp sönmeye başladığında başı dertte!
Seviyeniz yanar. Bunlar yığınınızın yüksekliğine karşılık gelir. Yığınınız ekranın üst kısmına ulaştığında, bu ışıklar sizi yaklaşmakta olan kıyamete karşı uyarmak için yanıp söner. Yığınınızı azaltmak için yedi saniyeniz var, yoksa kaybedersiniz. Başka bir şey yoksa, bazı blokları ortadan kaldırın. Blokların kaybolduğu veya çöplerin parçalandığı süreler bu yedi saniyeden sayılmaz.
Oyuncuların isimleri.
Yıldız koleksiyonunuz. Bir oyunu kazandığınızda mutlu bir sarı yıldız alırsınız. İkisini kazandığınızda maçı kazanırsınız! Bu durumda oyuncu ilk oyunu kazandı, ikinciyi kaybetti ve üçüncü yıldıza itiraz ediliyor.
Saat, mevcut oyunun ne kadar sürdüğünü takip eder. Solo modda saatin yerini skorunuz alır.
Dört turuncu blok elendi ve yok oluyor. Aynı renk bloklarından üç veya daha fazlası arka arkaya geldiğinde elenirler. Bu durumda, eleme minimum sayı olan üçten fazla olduğundan, oyuncuya iyi bir iş çıkardığını bildiren bir '4' ortaya çıktı. Dikdörtgenimsi beyaz şey imlecinizdir. Ok tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz ve yığınınızdaki renkli blokları değiştirmek için kullanıyorsunuz.
Bunlar yığınınızdaki bloklardır. Benzer renkteki blokları bir sıraya koymak ve bunların ortadan kaldırılmasına neden olmak için yan yana olan blokları değiştirmek için imlecinizi kullanabilirsiniz. Ve bu konuda hızlı olsanız iyi olur, çünkü desteniz alttan yukarıya doğru çıkacak ve ekranın üst kısmına ulaştığında kaybedersiniz.
Bu, yığınınızdaki bir çöp parçası. Rakibiniz akıllıca bir şey yaptığında, örneğin dört bloğu aynı anda ortadan kaldırmak gibi, çöpler yukarıdan düşecek ve yığınınızı dolduracaktır. Çöple temas eden blokları ortadan kaldırarak çöpleri normal bloklara parçalayabilirsiniz.
Crack Attack YAPILAN YORUMLAR