Cikcik

Cikcik indir

ESNEK REKLAM

101 Okey Oyunu

Cikcik 101 Oyunu, bilgisayar ya da mobil cihazlarda oynanabilen online kameralı 101 okey oyunudur.

Online Kameralı 101 Okey Oyunu telefon ve tabletinizden ve windows bilgisayarlarınızda oynayabilirsiniz. Masanızdaki diğer 101 okey oyuncularıyla dilerseniz kameralı iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca indireceğiniz bu program sayesinde Okey, 101, Batak, Tavla, Dama, King, Pişti gibi bir çok oyunu online ve kameralı olarak oynayabilirsiniz.

101 Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

  • - Sıra size geldiğinde, soldan veya yerden taş çekiyordunuz. Yüz bir okey oyununda yerden taş çekin. Hemen soldan taş çekme alışkanlığını bırakın. Soldan çekebilmenin koşulları var.
  • - Aynı renkli taşlardaki 12 13 1 dizilişi per olarak kabul edilmiyor. - Gösterge gösterme yoktur.
  • - Herkese 21 taş dağıtılır. Ele başlayacak kişiye 22 taş dağıtılır. ( okeyde 14 taş, ele başlayacak kişiye 15 taş dağıtılıyor )
  • - Okeyde, elinizdeki taşların tamamının per olmasını sağladıktan sonra, artan bir taşı yerdeki göstergenin üzerine bırakıp eli siz kazanıyordunuz. 101 okeyde, göstergenin üstüne taş atma diye bir şey yoktur. Yerde, çekilecek taş kalmamışsa, sıra kendisinde olan oyuncu yana taş attığı anda el biter. Veya sıra kendisinde olan oyuncunun ıstakasında 1 taş kalmışsa, bu taşı yana attığı anda el biter.


Android ve iOS telefon veya tabletlerinize kameralı 101 okey oyununu indirip oynayabilirsiniz.

ESNEK REKLAM
Cikcik YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM