Cari Hesap Programı

Cari Hesap Programı indir

ESNEK REKLAM

Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

Bilsoft ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı, komple bir cari hesap ve müşteri takip programıdır.

Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz? Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandıracak. Barkod desteği ve elektronik terazi desteği ile marketinizde en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Cari Takip Programı küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Cari Takip Programı, işyerinize hız ve performans kazandıracak. Barkod desteği ve elektronik terazi desteği ile marketinizde en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır.

Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

Kurulum : Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirip çalıştırınız. Antivirüs programı veya Güvenlik duvarınız açık ise programın kurulumu için yetki izni isteyebilir. Bu ekran karşınıza gelmesi durumunda "İzin Ver" seçeneğini seçip kurulumu tamamlayınız. Program kurulduktan sonra masaüstüne kısayol atmaktadır. Programa ilk girişte kullanıcı adınız bilsoft, şifreniz ise 1234 dür. Programa girdikten sonra kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Bazı Özellikleri
Cari Kart Modülü
- Sınırsız Cari Hesap kartı tanımlama
- Sınırsız grup tanımlama
- Cariye Stoklu-Stoksuz Satış
- Cariye kasa'dan ödeme ve tahsilat yapabilme
- Cariyi borçlandırma ve alacaklandırma işlemleri
- Tahsilat ve ödeme makbuzu kesme
- Cari hesap ekstresi, Toplu Cari raporu ve cariişlem raporu alabilme

Kasa Takip Modülü
- Kasadan ödeme ve tahsilat işlemleri
- Kasadaki kalan bakiyeyi görme
- Kasa'dan banka'ya virman yapabilme
- İki tarih arası detaylı raporlama

Kullanıcı Arayüzü
- 2 Kullanıcı Tanımlama
- Her kullanıcıyı yetkilendirme (Ekleme,Düzenleme,Silme Raporlama işlemlerine göre)
- Firma bilgi tanımlama

ESNEK REKLAM
Cari Hesap Programı YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM