Candy Crush Saga

Candy Crush Saga indir

ESNEK REKLAM

Mobil Cihazlar İçin Ücretsiz Eşleştirme Oyunu

Candy Crush Saga, rengarenk şekerlerle dolu son derece eğlenceli ve sürükleyici bir oyun. Dünyanın en tatlı oyunu olarak gösterilen oyun git gide daha da tatlılaşıyor. Oyundaki amacımız; Aynı şekil ve renge sahip şekerleri yan yana veya üst üste getirerek yoketmeye çalışacağımız oyun tüm dünyada bağımlılık yapan eğlenceli bir oyundur.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun basit bir yapıya sahip gibi görünsede oyuncularını zorlayan bölümleri sayesinde bağımlılık yapma özelliğine sahiptir. Oynaması tamamen ücretsiz bir oyun olup ancak, ek hamle ya da can gibi bazı oyun içi öğeler için ödeme isteyebilir.

Candy Crush Saga oyununda aynı renkteki şekerleri birleştirerek ilerleyeceğiniz 935 bölümü bulunmaktadır. Renkli şekerleri birleştirerek puan kazanarak ilerlemeye çalışacak ve arkadaşlarınızla kapışabileceksiniz. Oynadığınız level ( Bölüm ) için size belirli hamle sayısı veriliyor ve bu hamle sayısını bitirmeden bölümü tamamlamanız gerekiyor. Facebook bağlantısı ile arkadaşlarınızın sıralamsını öğrenebilir ve ona göre strateji geliştirebilirsiniz.

Merak eden oyun bağımlıları için Candy Crush Saga oyunu şimdilik 935 seviye ye sahiptir.

Özellikleri:
- Çok hoş grafikler,
- 100'den fazla bölüm,
- Zorlayıcı seviyelerde yardımcı olacak güçlendiriciler ve tılsımlar,
- Facebook sürümüyle sorunsuz eşitleme.

Candy Crush Saga Oyunu, Android (telefon ve tablet),iOS (iPhone, iPad) ve Windows Phone yüklü cihazlarda oynanabilmektedir.

ESNEK REKLAM
Candy Crush Saga YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM