Bundle

Bundle indir

Android ve iOS Için Haber ve Son Haberler Uygulaması

Bundle, Mobil cihaz kullanıcılarına anlık olarak haber ulaştırabilmek için Türkiye'nin en fazla sayıda haber sitesini, teknoloji portalını, blog ve dergiyi sizlerle buluşturan haber okuma uygulamasıdır.

Binlerce dergi, haber sitesi ve blogu paketleyip sizlerle buluşturan haber okuma uygulaması. İnternet yayınlarının RSS akışlarından gerekli olan bilgileri çekerek onları kategorilere göre sıralayarak kullanıcılara sunabilen uygulamayı, Android ve iOS mobil cihazlara indirip son dakika, teknoloji, spor, ekonomi ve seyahat gibi daha bir çok kategoriden popüler ve önemli haberleri takip edebilirsiniz. Bundle'ın düzgün ve tipografik ara yüzüyle istediğiniz habere kolayca ulaşın.

Bundle'ı her kullanışınızda keyifli ve size özel bir okuma deneyimi yaşarsınız. İlgi duyduğunuz kaynakları seçerek, kendi Bundle'ınızı oluşturabilir ve Bundle'ı kişiselleştirebilirsiniz. Çeşitli kategorilerde en popüler RSS kaynaklarından beslenerek kullanıcılarına sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar. Bundle'da Hürriyet, Milliyet, Onedio, Ntv, Sporx, Donanım Haber, Sabah, Yeni Şafak, Diken, T24, Habertürk, Cumhuriyet, Listelist, Fanatik, Maçkolik, BBC Türkçe vb.Türkiye'nin en önemli haber ve içerik sitelerini takip edebilirsiniz. Ekonomi, Eğlence, Seyahat, Teknoloji, Sanat & Tasarım, Sinema, Dergi ve daha birçok kategoriden güncel haberleri Bundle ile keşfedebilirsiniz.

Nerede neye ihtiyacınız varsa bulun – Tıpkı farklı ülkelere seyahat eder gibi, Bundle konumunuza en uygun haber kaynaklarını size önerir. En güncel haberleri kullanıcılarına ulaştırmak için 15-30-60 dakikalık ve 1-3-6-12-24 saatlik filtrelerle Zaman Yönetimi özelliği geliştirmiştir. Bir rss okuyucu şeklinde çalışan Bundle sayesinde özellikle takip ettiğiniz haber kaynaklarını tek tek seçerek her an her yerde anlık olarak tüm haberlere hızlıca ulaşabilir ve bildirimleri sayesinde ülkede ve dünyada neler oluyor neler bitiyor hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Bundle YAPILAN YORUMLAR