Borsa Alarm

Borsa Alarm indir

Borsa ve Hisse Seneti Takip Programı

Borsa Alarm; hisse senedi alım satım işiyle uğraşanlara yardımcı olmak için hazırlanmış borsa takip ve hisse seneti takip programıdır. indir diğiniz bu Borsa Takip Programı ile borsada takip ettiğiniz hisselerin yükseliş ve düşüşlerini takip edebilir ve almış olduğunuz hisselerdeki kar&zarar hesabınızı yapabilirsiniz. Kullanımı çok kolay ve sade bir arayüze sahiptir. Takip etmek istediğiniz hisseleri belirledikten sonra öngördüğünüz tavan ve taban fiyatlarını yazıp gerisini programı bırakıyorsunuz. Belirlediğiniz Tavan veya Taban fiyatta alarm ile sizi haberdar ediyor.

Yazılımcının Açıklaması: Takip ettiğiniz bir hissenin fiyatı tavan fiyata yükselebilir. Diğer yatırımcıların, hisselerini hızla ellerinden çıkarma eğilimi gösterebileceğini varsayabilirsiniz. Belki, siz de o hisselerinizi geç kalmadan satmak isteyebilirsiniz. Takip ettiğiniz başka bir hissenin fiyatı taban fiyata düşebilir. Daha fazla düşmeyeceğini varsayabilirsiniz. O şirket gelecek vaat ediyor olabilir. Belki, o hisseyi satın almak için şimdi en uygun an olduğunu düşünebilirsiniz.

Hisselerin bu hareketlerini kaçırmamak için borsayı sık takip etmek gerekir! Şirketlerle ilgili raporların gözden geçirilmesi faydalı olabilir. Profesyonel bir yatırımcı bu işten iyi para kazandığından, çok zaman ayırmaktan şikayetçi olmaz. Ama bazıları için gündelik işlerini aksatarak borsayla ilgilenmek bazen sıkıcı olabiliyor. Bu nedenle borsadaki hisseleriyle pek ilgilenmeyen pasif yatırımcılar vardır. Fırsatları kaçırırlar.
Ya da örneğin, aslında çok büyük bir yatırımcı olmamasına rağmen, tedirgin şekilde gözlerini ekonomi kanalından ayıramayan kişiler oluyor. Artık bunun başka bir çözümü var. Borsa Alarm’ınızı kurmak. Takip etmek istediğiniz hisseleri giriyorsunuz. Öngördüğünüz tavan ve taban fiyatlarını yazıyorsunuz.
Borsa Alarm sizin için, her gün hisselerin güncel fiyatını otomatik denetliyor. Belirlediğiniz tavana yükseldiğinde size Alarm veriyor. Taban fiyata düştüğünde de haberiniz oluyor. Böylece borsayı unutabiliyorsunuz. Hisseler sizin belirlediğiniz bandın dışına çıktığında nasıl olsa bilgilendirileceksiniz. Zaten bilgisayarlar bizim için yorucu olabilecek görevleri otomatik yaptığından hayatımızda değil midir.

Borsa Alarm YAPILAN YORUMLAR