Bloons Adventure Time

Bloons Adventure Time indir

Android ve iOS için Cartoon Network Oyunu

Bloons Adventure Time TD, cartoon network oyunlarından bir tanesidir. Çizgi film izler gibi ilerleyen grafikleri, kolay oynanış mekanikleri ve sürükleyici senaryosuyla gerçek bir macera sizi bekliyor.

Ninja Kiki tarafından geliştirilen bu heyecan verici oyun iOS ve Android için kule savunma oyunları arasında yer almaktadır. Bu eğlenceli macerada amacınız kontrolünü sağladığınız maymun kuleleri ile bulunduğunuz açık görevlerde balonları yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır.

Cartoon Network'ün çocuklar tarafından çok sevilen çizgi serisinden yola çıkarak hazırlanmış olan Bloons Adventure Time TD'da oyuncuları 15 farklı macera ve 50'den fazla harita bekliyor. Orijinal serinin hikayesinden faydalanılarak tasarlanılan oyunun seslendirmeleri de TV serisindeki seslerini koruyor. Kendi kahramanlarınızı seçerek 200 farklı silah ve eşyayla Adventure Time ve Bloons TD'nin görkemli hikayesine tanıklık edebilirsiniz. Özel yeteneklere sahip maymunlar, patlamak bilmeyen balonlar, karmaşık bölümler ve dahası sizleri bekliyor.

50'den fazla dost karakterle kulenizi koruyabilir ve 30 ayrı karakterle ölümcül saldırılar düzenleyebilirsiniz.

Bloons Adventure Time YAPILAN YORUMLAR