Battlelands Royale

Battlelands Royale indir

PUBG Benzeri Battle Royale Android Savaş Oyunu android

Battlelands Royale son dönemlerin popüler hayatta kalma oyunu türünde aksiyon temalı sürükleyici bir oyun. Futureplay firmasının üstlendiği Android platformlarında oynanabilen oyun kesinlikle denemeniz gerektiği sürükleyici bir oyundur.

PUBG benzeri üretilen bu Android savaş oyunu mobil cihazlar için üretilen herkesin zevk alacağı keyifli bir silah oyunudur ve 32 oyuncu ve 3-5 dakikalık savaşlarla, kesintisiz bir katliam serüveni sunar. Lobilerde bekleme yok; gezinmek için karmaşık menüler yok. Sadece oyna, atla, yağmala, ateş et ve hayatta kal. Arenaya tek başına hükmet veya ikili halinde savaşçı arkadaşlarla güçlerinizi birleştirin. İniş noktanı seç, yerini al, silah ve zırhlar yağmala ve hayatının mücadelesine hazırlan.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada üstünde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Çeşitli silahlarla atış becerilerini mükemmelleştirebilir ve şehirdeki en iyi savaşçı olabilirsin. Keskin nişancı, av tüfeği, tüfek veya tabanca - hangisini seçeceksin? Özel minigun ve bazuka almak için tedarik paketleri için yarışmayı unutma

Battlelands Royale YAPILAN YORUMLAR