Playerunknown's Battlegrounds  - PUBG

Playerunknown's Battlegrounds - PUBG indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • Playerunknown's Battlegrounds - PUBG - Shooter Tarzı Hayatta Kalma Oyunu

Shooter Tarzı Hayatta Kalma Oyunu

Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. PUBG olarak oyun dünyasında kendine isim yapmış olan oyun kısa sürede çok büyük başarılar elde etmeyi başarmış durumdadır.

Steam üzerinde erken erişime açılan oyun ilk üç gününde kırılmadık rekor bırakmadı. 3 günde 11 milyon dolar hasılat yapmayı başardı. Son kalanın kazandığı bir shooter oyunu olan Battlegrounds, oyuncuları 8 km'lik bir adaya bırakıyor ve açlık oyunları başlıyor. Hiçbir silah olmadan başladığınız oyunda, silahların yerini bulmalı, düşmanları alt etmeli ve oyunu kazanmalısınız.

Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI.

Playerunknown's Battlegrounds - PUBG için sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Playerunknown's Battlegrounds - PUBG YAPILAN YORUMLAR