Basketball Battle APK

Basketball Battle APK indir

Android ve iOS Için Basketbol Savaşı Oyunu

Basketball Battle (Basketbol Savaşı) gerçek atari salonu havasında basket oynamanızı sağlayan eğlenceli bir basketbol oyunudur.

Bölünmüş ekranda iki kişi oynama imkanı ile arkadaşlarınıza meydan okuyun. iki kişilik basket oyunu özelliği oldukça heyecan verici. Android ve iOS mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabielceğiniz oyunda amacımız rakibimize en fazla basket atmaktır. Rakiplerinizle teke tek basketbol oynayabileceğiniz bağımlılık seviyesi çok yüksek bir basketbol oyunu.

Basket maçlarına çıkacaksınız ve maçlarda rakibinizle mücadele edip maçı kazanmaya çalışacaksınız. Basketball Battle APK oyunu ayrıca sizlere aynı cihaz üzerinde arkadaşlarınızla beraber basket oynama imkanı sunmaktadır. Bu mod en güzel tablet veya iPad cihaz üzerinde oynanabiliyor. Oyunun ayarlar kısmında Multiplayer modu açtığınızda ekran ikiye bölünecek böylece arkadaşınızla karşılıklı maç yapabileceksiniz.

Basketbol oyunlarını seven Android tablet veya iOS iPad cihaz sahiplerinin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyun.

Basketball Battle APK YAPILAN YORUMLAR