Bandicam

Bandicam indir

Bandicam, Türkçe desteği ve kullanıcı dostu arayüz özelliği sayesinde en çok indirilip kullanılan ekran videosu ve oyun videosu çekme programı. Sevdiğiniz oyunların ve diğer uygulamaların ekran videosunu kolayca bilgisayarınıza kayıt edin.

Web kamerası, IPTV, Smartphone, PS / Xbox gibi video cihazlarından kayıt yapın

Bandicam, windows için bilgisayar ekranınızda herhangi bir şeyi yüksek kaliteli video olarak yakalayabilen hafif bir ekran kaydedicisidir. Ayrıca, PC ekranında belirli bir alanı kaydetmek veya DirectX / OpenGL / Vulkan grafik teknolojilerini kullanan bir oyunu yakalamak da mümkün. Bandicam, yüksek sıkıştırma oranına sahip bir oyun yakalamada size yardımcı olacaktır. Video kalitesini özgün çalışmaya daha yakın tutarken, benzer işlevleri sağlayan diğer kayıt yazılımlarından çok daha üstün bir performans sunar.

Yüksek kalitede oyun videoları çekme ve masaüstü ekran görüntüsünü video olarak kaydetme işlerinizde en iyi yardımcınız olmaya aday. Bilgisayarınızın ekran görüntüsünü video olarak alabileceğiniz program sayesinde artık oynadığınız oyunların videosunu kolayca kaydedin veya bilgisayarınızın ekran görüntüsünü alın. Yüksek kalitede HD video ile masaüstünüzdeki oyunları kayıt yapabilen en iyi oyun videosu alma yazılımlarından bir tanesidir.

Kullanıcılar tarafından Türkçe desteğine sahip olması sayesinde en çok tercih sebebi olarak oynadıkları oyunun videosunu almak için kullanılan yazılımın bir diğer özelliğide ekran görüntüsünü resim olarak saklama gibi kullanışlı bir özelliğede sahip olmasından dolayı ekran kayıt programı olarakta kullanılabilmektedir. DirectX veya OpenGL uyumlu oyunlarda dahil pek çok oyunun ekran videosunu kaydederek arkadaşlarınızla veya internette paylaşabilirsiniz. istersenizde ekranın resmini çekebilme özelliğide mevcuttur.

Fonksiyonlar

  • DirectX/OpenGL kaydı (AVI, MP4)

  • Dikdörtgen ekran kaydı (AVI, MP4)

  • Görüntü yakalama (BMP, PNG, JPG)H.264, Xvid, MPEG-1, MJPEG, MP2, PCM desteği

  • FPS Kontrol/Yerleşim


Özellikleri:

  • - Oldukça küçük boyutlu videolar oluşturma

  • - 24 saatten aralıksız video kaydetme

  • - 3840x2160 çözünürlüğünde video kaydetme

  • - Youtube'a video dönüştürmeden aktarma (720p/1080p)

  • - Sınırsız dosya boyutu (3.9GB üzeri).


Bandicam ile almış olduğunuz ekran görüntülerini ayrıca BMP, PNG ve JPG formatlarında saklayabilirsiniz.

Bandicam YAPILAN YORUMLAR