Azar

Azar indir

Android ve iOS Için Görüntülü Sohbet Uygulaması

Azar, görüntülü sohbetler yaparak yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir arkadaş bulma uygulaması. 100+ milyondan fazla indirilmeya sahip olan uygulamaya Facebook hesabınızla üye olabilir veya yeniden kendi üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Android,iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz oalrak indirebileceğiniz uygulama sayesinde yep yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Ücretsiz sesli ve görüntülü konuşma uygulamalarına yepyeni bir özellik kazandıran uygulama sizlere sadece tek bir tıklayışla, yeni arkadaşlıklar vaad ediyor. Dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarla görüntülü sohbete ne dersiniz?

İnsanları birbirleriyle eşleştirerek özel ilişkiler kurmayı sağlayan azar apk yeni insanlarla tanışmanızı ve arkadaşlıklar kurmanızı sağlar. iPhone veya Android telefon ekranına dokunarak Japonya'dan Arjentin'e, New York'tan Barselona'ya geçerek insanlarla tanışabilirsiniz. Ekrana her dokunduğunuzda Azar, sizi dünyanın yeni şehirlere götürecektir.

Şimdi ekrana dokunun ve dünyanın çeşitli ülkelerinden arkadaşlar edin ve sohbete başlayın.

Ücretsiz mesajlaşma ve ücretsiz görüntülü sohbet özelliği:
Görüntülü konuştuğun kişiyi arkadaş listesine eklediğinizde ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü sohbetle arkadaşlığı ilerletebilirsiniz. Azar'la dünyaki tüm arkadaşlara bağlanın.

Arkadaşı Ekle & Arkadaş Listesi
Yorumlarınız değerlendirilerek 'arkadaşı ekle' fonksiyonuylagüncelleme yapılan yeni versiyon tamamlandı. Eşleşme yapılmış kişiyle sohbeti sürdürmek isterseniz kişiyi ekleyin ve Arkadaş listesinden daha rahat bir şekilde sohbete devam edin.

Azar YAPILAN YORUMLAR