İü Auzef

İü Auzef indir

Android iOS Ders Notların Öğrenme Uygulaması

AUZEF Mobil uygulaması ile ders notlarınız istediğiniz zaman elinizin altında. AUZEF, İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesidir.

Kitapları tablet veya telefonunuza indirerek internet bağlantısı olmadan da okuyabilirsiniz. Ayrıca kitaplardaki güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz. Kitabın istediğiniz sayfalarına kısa erişim yolları tanımlayabilirsiniz. Daha fazla özellik için uygulamamızı kurabilirsiniz.

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır. AUZEF öğrencileri, İstanbul Üniversitesinde örgün öğretimde okuyan öğrencilerin yararlandığı bütün imkanlardan faydalanabilmektedir. Yükseköğretim kurumlarının önlisans / lisans programlarında okuyan veya her hangi bir lisans veya önlisans programından mezun olan herkes, AUZEF'te "Sınavsız İkinci Üniversite" fırsatından yararlanabilmektedir. Sınavlara, auzef mobil uygulamamızdaki kitapları okuyarak çalışabilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde kitaplar her zaman elinizin altında olacak. Ayrıca Auzef mobile indirdiğiniz kitapları, internet bağlantısı olmadanda okuyabilirsiniz.

Uygulamaya bir defa giriş yaptığınızda oturumunuz tanımlı kalacaktır. Farklı kullanıcı girişi için "Çıkış" sekmesi ile oturumunuzdan çıkmanız yeterlidir. Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan sayfada AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

İü Auzef YAPILAN YORUMLAR