Ateş ve Su

Ateş ve Su indir

2 Kişilik Oyunlar

Ateş ve Su oyunu olarak ülkemizde oldukça fazla ilgi gören en çok sevilen ve oynanan flash oyunu. 2 (İki) kişilik oyunlar kategorsi altında severek oynadığımız flash ile hazırlanmış bir oyun serisidir.


Dostindir ekibi tarafından bilgisayarınızda internetsiz olarak oynayabileceğiniz şekilde hazırlanmış olan bu efsane oyunda eğlenceli ve kiyifli samanlar sizi bekliyor. .Oyun bulmaca gibi hazırlanmış sürükleyici bir yapımdır. Oyun içinde ateş ve su için hazırlanmış olan tuzajkara dikkat etmek gerekiyor. Ateş ve Su Oyunlarını ister online oynayın ister bilgisayarınıza indirin.

Kahramanlarımızın en son çıkan maceraları ve daha fazlası. İki kişilik oyunlar içerisinde en sevilen oyunlardan biridir. Oyunda, Ateş karakteriyseniz sulu alanlardan, buz iseniz ateşli alanlardan uzak durmanız gerekiyor. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Ateş Ve Su indir oyununda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunu tek başınızada oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınız ilede oynayabiliyorsunuz. Klavyeyi iyi kullanabilirseniz tek başınızada karakterleri kontrol edebiliyorsunuz.


Kullanım tuşları: Klavye yön tuşları (Aşağı, Yukarı, Sağ, Sol) ile karakterin birini yönetebilir diğer karakteride A,S,D,W tuşları ile yönetebilirsiniz.

Ateş ve su oyunu 1 indir oyna.
Ateş ve su oyunu 2 indir oyna.
Ateş ve su oyunu 3 indir oyna.
Ateş ve su oyunu 4 indir oyna.
Ateş ve su oyunu 5 indir oyna.

Ateş ve Su YAPILAN YORUMLAR