Artweaver

Artweaver indir

Ücretsiz Resim Yapma ve Düzenleme Programı

Artweaver, bilgisayar kullanıcıları yönelik olarak hazırlanmış en gerçekçi fırça haraketlerini sunan ücretsiz bir resim boyama, düzenleme ve çizim programıdır.

Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz Artweaver, sizi gerçek bir ressam olmaya zorlayacaktır. Tıpkı bir ressamın tuvalinden çıkan çizimler gibi sizlerde hayal gücünüzü kullanarak birbirinden farklı görselleri nakşedebileceksiniz. Karakalem, renkli kalem, guaş, yağlı ve akrilik boya gibi resim yapmak isteyen bir kişi için gerekli olan tüm fırça tiplerine sahip olan uygulama'da farklı görselelr üzerinden dilerseniz kesme, kopyalama gibi araçlarla beraber çizimlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz. BMP, GIF, JPEG, TIFF, PNG ve PSD gibi dosya tiplerinin tümünü desteklemekte olan Artweaver ile bilgisayarınızda bulunan farklı görüntü dosyalarını açarak onlar üzerinde de düzenlemeler yapabiliyorsunuz.

Resim yapmak için birçok özelliğe sahip olan bu program sayesinde artık, elma, armut ya da en güzel doğa manzaralarını resmedebileceksiniz.

Artweaver YAPILAN YORUMLAR