Araba Duvar Kağıtları

Araba Duvar Kağıtları indir

  • Ana Sayfa
  • Araba Duvar Kağıtları - Android Telefon ve Tabletler İçin HD Duvar Kağıdı Uygulaması

Android Telefon ve Tabletler İçin HD Duvar Kağıdı Uygulaması

Araba Duvar Kağıtları HD, Araba tutkunlarının oldukça fazla hoşuna gideceği duvar kağıtları uygulaması.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu duvar kağıdı uygulaması ile yüzlerce farklı yüksek çözünürlüklü araba resmini telefonunuzun arka planına yerleştirebilirsiniz. Telefonunuzda bulunan varsayılan duvar kağıdını değiştirerek yerine bir birinden kaliteli araba fotoğraflarını yerleştirin. HD kalitede olan bu resimler sayesinde telefon ekranınızı renklendirebilir, sürekli güncellenen fotoğraf arşivi sayesinde en son model araçları keyifle izleyebilirsiniz.

Farklı kategorilerin yer aldığı uygulama ile klasik arabalar, spor arabalar, lüks arabalar içerisinden dilediğiniz aracı seçebilirsiniz. Acura, Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroen, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Jeep, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Maserati, Mazda, Mclaren, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Asil, Pagani, Peugeot, Porsche, Rolls Royce, SsangYong, Subaru, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo markasının arabalarının resimlerine ulaşabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz resimleri de içeren Araba Duvar Kağıtları ile telefonunuzu daha fazla benimseyebilirsiniz.

Araba Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR