Any Video Converter Free

Any Video Converter Free indir

Video ve Ses Formatları Dönüştürme Programı

Any Video Converter Free, bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en kullanışlı video ve sos formatları dönüştürme programıdır.

Video dosyalarını kırpma, ekran oranını değiştirme, ses kalitesini ve formatını değiştirme gibi tüm işlemler için kullanabilirsiniz. Any Video Converter Free ile birden çok dosyayı tek dosya halinde birleştirme, bölümleri kesme, çerçeve boyutunu kırpma ve siyah çizgileri yok etme, altyazı ekleme gibi pek çok işlemi yapabilirsiniz.

iPod, iPad, iPhone, Android cihazlar gibi taşınabilir cihazlar için, HD videoları ve sesler farklı formatlar arasında dönüştürmeişlerini tek dokunuşla yerine getirin. Neredeyse tüm video dosya formatlarını destekleyen ve dönüştürebilen programın dönüştürdüğü dosya formatları: AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP, DVD, WebM , MP3 gibi aklınıza gelebilecek tüm formatlar sayılabilir. Videoları özel efektler ekleme, döndürerek ve çevirme özellikleri kullanıcıların çok fazla işlerine yarayacaktır.

Ayrıca bu ücretsiz programın ses kaydedici ve ekran görüntüsü yakalayıcı özelliği de çok kullanışlıdır. Any Video Converter Freeware birden çok dosyayı tek dosya halinde birleştirme, bölümleri kesme, çerçeve boyutunu kırpma ve siyah çizgileri yok etme, altyazı ekleme gibi kullanıcıya gerekli olan tüm özellikleri sunar. DVD, CD disklere yazma özelliği ile birlikte artık video ve ses dosyası sahiplerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alacaktır.

Any Video Converter Free YAPILAN YORUMLAR