Anti-Twin

Anti-Twin indir

Aynı Dosyaları/Resimleri Bulma Silme Programı

Anti-Twin, Windows bilgisayarda bulunan birbirleriyle aynı olan dosyaları bulup ve onları silmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Bilgisayarınızda var olan birbirleriyle aynı fotoğrafları hızlı bir şekilde bularak, onları tek bir kopya haline getirebileceğiniz bu faydalı araç, bilgisayarınızda bulunan dosyaları tarayarak aynı dosyalar varsa bunları bulup size bildirir. Size kaln onları silerek dosya fazlalığından bilgisayarınız kurtarmak oluyor. Böylece bilgisayarınızdaki sabit disk kapasitesini artmış ve karmaşadan kurtulmuş oluyorsunuz.

Dosyalarınız aratmak için çeşitli seçenekleriniz var: Dosya adlarını karşılaştırmak, içeriklerini (binary) karşılaştırmak, hatta benzer resim dosyalarını bulmak için piksel bazında karşılaştırma bile yapabiliyorsunuz. Eski popüleritesini yitirmiş olan MP3 dosyalarını ve benzer resim dosyalarını tespit etmek ve gerekirse silmek için bu mükemmel programı kesinlikle kullanmalısınız.

Bilgisayarda bulunan düzensiz veri depolarını temizlemenizde de, gereksiz dosya kopyalarını ya da yedeklemeleri tespit ederek onlardan kurtulmanızda size yardımcı olur.

Anti-Twin YAPILAN YORUMLAR