AndEX Project

AndEX Project indir

Bilgisayarda Telefon Çalıştırma

AndEX Project, En güncel Android 8.1.1 desteğiyle gelen bilgisayarda Android çalıştırma amacıyla kullanabileceğiniz Android emülatörü. Bilgisayarınız üzerinde Android işletim sistemini sorunsuz çalıştırabilir ve tüm telefon tablet işlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.

9.00$ ücret karşılığında indirecek olduğunuz ISO kalıp dosyasını USB belleklerinize ya da DVD'lere yazdırabilir ve bu USB belleği veya DVD'yi kullanarak bilgisayarınızda Android işletim sistemini sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz. En popüler Android uygulamaları indireceğiniz dosya içerisinde yüklü olarak geliyor. Bu uygulamalar Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcı, Google Earth, Spotify, Clash of Clans, File Manager ve Apptoide App Store. Ayrıca tıpkı telefon ve tabletinizde olduğu gibi Google Play'e erişerek ve Google Play üzerinden oyun ve uygulama indirebiliyorsunuz.

En iyi yönü ise Google Play üzerinden uygulama indirmenize imkan vermesi. AndEX Project diğer emilatörlerin aksine ücretli olarak karşımıza çıkmakta. Ama firma Google Play üzerinden indireceğiniz bütün uygulamaların çalışacağı garanti altına alıyor. Yani Exton Linux bu konuda kendine çok güveniyor. Ücretsiz olarak Android oyunları bilgisayarda oynamak istiyorsanız Bluestacks uygulamasını deneyebilirsiniz.

AndEX Project YAPILAN YORUMLAR