AirRivals

AirRivals indir

  • Ana Sayfa
  • Oyunlar
  • AirRivals - MMORPG Tarzında Rol Yapma ve Aksiyon Oyunu

MMORPG Tarzında Rol Yapma ve Aksiyon Oyunu

AirRivals, online olarak çevrimiçi oynayabileceğiniz aksiyon ve stratejinin birleştiği MMORPG tarzı bir oyundur ve Gameforge AG tarafından yayınlanmakta olan oyunda rol yapma ile aksiyon bir aradadır.

AirRivals, ilginç görevleri, destansı 3 boyutlu gerçek zamanlı savaşlarla ve RPG (Rol yapma oyunu) karakter geliştirimiyle birleştirir. Air Rivals, ilginç görevleri, destansı 3 boyutlu gerçek zamanlı savaşlarla ve RPG (Rol yapma oyunu) karakter geliştirimiyle birleştirir. Bu yenilikçi MMOG (Çoklu oyuncu çevrimiçi oyun), Türkçe olarak hizmete sunulmaktadır.

Yeni bölgeleri keşfet ve bu bölgelerdeki tehlikeli canavarlara yok et
Phillon gezegenini keşfederek, gemini bu bölgelerde uçur, Düşmanlarını derin ovalarda ve buzlu mağaralarda avla, Üstü karla kaplı dağlar, derin, vahşi ormanlardan ve hiç bitmeyen uzayın derinliklerine kadar hakimiyet kur, Bu bölgelerdeki esrarengiz görevleri yap ve şeytani makinalar yaratan bu dünyaya karşı savaş.

En iyi pilot sen ol!
Phillon semalarının tek hakimi sen ol. Gemini nasıl kullanacağını öğren ve geminin kapasitesini en yüksek seviyelere yükselt. Eşsiz yeteneklerini tüm makinelere karşı göstererek korku sal. Geminle heyecanlı düellolara katıl ve düşmanına ölümü hissettir. Arenada kendi sınırlarını zorla ve gücünü kendi ulusundakilere ve düşmanlarına göster.

Hayatını riske atmaya değecek olan, inandığın tarafı seç!
Tarafsız bölge olan FreeSKA'daki eğitimini bitirerek ulusunu seç. Emperyalist Bygeniou (BCU) ya da asi ordusu Arlinton (ANI) arasındaki savaşa katıl. İsmini ününle duyurarak ulusunun onurunu ve gücünü koru! Zor görevleri başar ve yeni silah teknolojilerini keşfet; bu sana avantaj sağlayacak.

Uçuş formasyonunu kur ve gücünü müttefik kuvvetlerinle birleştir.
Kendi tugayını kur veya bir tugaya katılıp savaşarak, listenin en üst sırasına yüksel, Yeterince mükemmelsen, ulus lideri ol ve ulusunun zaferlerine öncülük et.

AirRivals YAPILAN YORUMLAR