Agar.io

Agar.io indir

ESNEK REKLAM

Android ve iPhone Için Top Yeme Oyunu

Miniclip.com tarafından geliştirilmekte olan Agar.io başarısını artık mobil cihazlarda gösterecek. Agario son dönemlerde ortalığı kavuran online oyunlar arasında yer almakta olan oyunun geliştiricisi mobil pazarı bu eğlenceli oyundan mahrum etmeyerek Android ve iOS kullanıcıları için olan sürümünü yaynladı. Oyuna başlar başlamaz amacınız hızla büyümek ve büyürken de etrafda ki tehditlere yem olmamak, bunu asla unutmayın.

Dünyanın yeni çılgınlığı agar.io hızla yayılıyor. Oyun son zamanlarda hızla yayılarak onbinlerce takipçiye ulaştı. Oyun ilk etapda oldukça kolay gibi görünsede kendi içinde karmaşık birçok kurala sahip.

Mobil cihazlarınızınıza ücretsiz olarak indirip oynayabielceğiniz oyunda küçük bir balon olarak başlayacak olan serüveninizde ekranda yer alan yemleri yiyerek en büyük küreye sahip olmaya çalışacaksınız. Sizden büyük rakipler sizi yemek isteyecektir, sizden büyük rakiplerden olabildiğince kaçmaya çalışın. Dünyanın üzerindeki diğer oyuncular gibi sizlerde birbirlerinize karşı mücadeleler vereceksiniz.

Basit grafikleri ancak sürükleyici yapısı ile dikkat çeken Agar.io dünyada binlerce kişi tarafından heyecanla oynanmakta.

ESNEK REKLAM
Agar.io YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM