Adım Sayar

Adım Sayar indir

ESNEK REKLAM

Android İçin Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı

Adım Sayar, gün içinde kaç adım attığınızı ne kadar kalori yaktığınızı öğrenebileceğiniz ücretsiz bir mobil uygulamadır. Bu adım sayacı, adımlarınızı saymak için yerleşik sensörü kullanır. GPS izlemesi yoktur, böylelikle çok çok az pil gücü tüketir.

Sadece başla tuşuna dokunun, uygulama adımlarınızı saymaya başlasın. Telefonunuz ister elinizde, ister çanta, cep veya kolluğunuzda olsun, adımlarınızı ekranınız kilitliyken bile kaydeder. Sadece başla tuşuna dokunun, uygulama adımlarınızı saymaya başlasın. Telefonunuz ister elinizde, ister çanta, cep veya kolluğunuzda olsun, adımlarınızı ekranınız kilitliyken bile kaydeder.

Tüm özellikler %100 ÜCRETSİZ. Tüm özellikleri bunlar için ödeme yapmak zorunda olmadan kullanabilirsiniz. Güçten tasarruf etmek için adım saymayı istediğiniz zaman duraksatabilir ve başlatabilirsiniz. Uygulama, siz onu duraksatınca arka planda istatistikleri yenilemeyi durduracaktır. Ayrıca bugünün adım sayımını sıfırlayabilir ve adımı isterseniz 0'dan sayabilirsiniz.

Yakılan kalorilerinizi, yürüme uzaklığını ve süresini, vs. de izler. Bütün bu bilgiler açık biçimde grafiklerde gösterilir.

ÖNEMLİ NOT
- Adım sayımının doğruluğunu sağlamak için, lütfen ayarlarda doğru bilgilerinizi girin; çünkü bu yürüme mesafenizi ve kalorilerinizi hesaplamak için kullanılır.
- Pedometrenin adımları daha kesin biçimde saymasını sağlamak için hassaslığı ayarlayabilirsiniz.
- Cihaz güç tasarrufu işlemleri nedeniyle bazı cihazlar ekran kilitli olduğunda adımları saymayı bırakır.

ESNEK REKLAM
Adım Sayar YAPILAN YORUMLAR
autorelaxed REKLAM