8 Ball Pool

8 Ball Pool indir

Android ve iOS Için Bilardo Oyunu

8 Ball Pool Android ve iOS cihazlarda oynanabilen ücretsiz bir bilardo oyunu. Popüler oyun firması Miniclip.com tarafından geliştirilen bu 8 top bilardo oyununu Android, iPhone ve iPad cihazınıza ücretsiz olarak indirip ister kendi başınıza istersenizde arkadaşlarınızla bilardo oynayabilirsiniz.

Bilardo oyunları arasında en çok oynanan 8 top bilardo oyununu mobil cihazında oynayın. Oyunu indirdikten sonra ister bir Miniclip hesabı oluşturabilir istersenizde Facebook hesabınız ile oyuna giriş yaparak arkadaşlarınızla birlikte bu heyecana katılabilirsiniz. Bilardo oynayarak maçlarını kazandıkça seviye atlıyor ve daha güçlü hale geliyorsunuz. 1'e 1 karşılaşamlar yapabileceğiniz gibi turnuvalara katılarak dünyaya meydan okuyabiliyorsunuz.

Arkadaşlarına her zaman meydan okuyabilir onlara becerilerini gösterebilirsin. Oynadığın her bire bir maç için ortada bilardo madeni paralar oalcak ve maçı kazandığında madeni paralar senin olacak. Bu madeni paraları kullanarak ortada daha fazla para dönen üst seviye maçlara katılabileceksin.

Android ve iOS cihazlarınız ile birlikte bilardo oynamak istiyorsanız hemen 8 top bilardo oyununu ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

8 Ball Pool YAPILAN YORUMLAR