10 Farkı Bul

10 Farkı Bul indir

Android Için Fark Bulmaca Oyunu

10 Farkı Bul (Fark Bulmaca Oyunu), son zamanlarda yerli yapımlar arasından sıyrılan bir mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip, birbirine çok benzeyen iki resim arasındaki farkları bulmaya çalışın.

Bulmaca oyunlarını seviyorsanız, fark bulma oyunlarını oynamak hoşunuza gidiyorsa, gizli nesneleri, eşyaları ve hayvanları bulabileceğiniz 10 Farkı Bul oyununu çok seveceksiniz. Fark bulmaca oyunlarının (beyin işlevlerini geliştirdiğinden dolayı) çok sayıda faydası bulunmaktadır. Bu yüzden çocuklarınıza bu tür oyunları oynatmanızı tavsiye ediyoruz.

10 Farkı Bul oyununda özenle hazırlanmış orman, göl, çöl, deniz vb. manzaraları ile kanguru, fil, ejderha, koala ve daha bir çok hayvanı içeren görsellerde şekil farklılıkları, renk farklılıkları, büyüklük/küçüklük ve benzeri farklar bulunmaktadır. 10 Farkı Bul oyunumuzu oynarken emin olduğunuz farkların üzerini tıklamaya dikkat edin. Hatalı tıklamalar nedeniyle süreniz azaldığı için görsellerde gizlenen 10 farkı zamanında bulamayabilirsiniz. Seviyeler ilerledikçe fark çeşitleri ve zorluğu artmaktadır. İki resim arasındaki farkları bulabilmek için kısa süreli hafızanızı kullanmanız gerekir.

10 Farkı Bul YAPILAN YORUMLAR